| yoyo_4559 a întrebat:

Ce parere aveti despre "Michael Jackson nu e mort!"? Nu prea mai stiu ce sa cred. http://www.monitorulexpres.ro/? mod=monitorulexpres&p=mozaic&s_id=77564&a=citeste

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Chiar nu aveti bunul simt sa-l lasati sa se odihneasca in pace?

| Psihoyounger a răspuns:

Dragii mei, melodiile lui Michael Jackson le vom asculta la fel, indiferent ca el traieste sau nu. daca s-a hotarat ca el "sa moara", nu este problema noastra. Oricum, nu vom afla niciodata si nu putem lansa decat supozitii.

Psihoyounger

| ATB a răspuns:

Eu sunt de parere ca aceasta idee a fost adusa de fanii care nu pot trece peste asta sau care au gandit ca ar fi o strategie financiara..insa lacrimile fanilor si ale faminiei nu au fost false. Oricum nu mai poate reaparea asa ca oricum acelasi sfarsit va fi. Odihneasca-se in pace.

| a2 a răspuns:

Eu sunt fana MJ, si cu toate ca mi-as dori nespus de mult ca acest zvon sa fie adevarat, eu una cred ca totul este doar o minciuna pentru ca mass-media sa scoata bani de pe urma lui DECI NU, NU CRED CA EL CHIAR TRAIESTE no talking crying desi mi-ar place sa fie adevarat love struck

| BabyRosse a răspuns:

Sunt fan 100% si ma enerveaza oameni care vorbesc aiurea despre el.

| pysy_5737 a răspuns:

Michael Jackson e mort.stiu ca se circula tot felul de zvonuri dar e adevarat ca e mort.astia nu au ce sa scrie in presa.sunt numai niste prostii cam cat ei de mari.sunt niste aiureli. uite sc documentarul asta pe google si vezi cu ochii tai cum a si murit.''demascarea muzicii industriale''

| kenzo007 a răspuns:

Salut...
Este mort. acum oricine incerca sa faca orice sa para ca a fost o minciunahappy Este mort doara nu crezi ca se regizeaza in America o inmormantare cu presa si tot sa fim seriositongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-ar mira să fie doar o strategie macabră bine pusă la punct de presa americană... ăştia pentru bani sunt în stare să spună că Obama este Tutankamon şi că Mariah Carey este Cleopatra reîncarnată (care apropo, nu există)... să fim serioşi... SF-ul este SF, iar realitatea este realitate (sper!)...crezi ce-ţi spune corazonul...