| forever4you a întrebat:

Ce parere aveti despre mine si intrebarile pe care le-am pus pana acum? sincerii plz

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu prea te cunosc si nu prea am vazut intrebarile tale dar m-am uitat putin acum.Esti o adolescenta cu intrebari si raspunsuri de adolescent.Simplu nu? Iti uresc succes in continuare in activitatile pe care le faci. Ti-am lasat si un id pe privat, ca tot ai cerut la intrebare.laughing

| ஐPrincessSakuraஐ a răspuns:

Dupa parerea mea esti o persoana curioasa si amuzanta si intrebarile pe care le-ai pus mi sau parut sincer amuzante, inteligente si totusi curioase