| BgDc a întrebat:

Ce parere aveti despre omul acesta? E genial! Pacat ca nu ii este acordata prea multa atentie.
http://www.youtube.com/watch?v=Tp7DapGFisc

3 răspunsuri:
| NoUseForAName a răspuns:

Are talent omul, se vede, bravo lui.
Cei care au dat dislike ori sunt gelori ori cocalari.

| IoanaTempah a răspuns:

Eu una sunt innebunit dupa melodia originala love struck
Nu mai spun de asta, e superba love struck chiar dacae la tambal.
Persoane care au dat dislike nu stiu sa aprecieze muzica de calitate, parerea meabatting eyelashes

| BBdragutza a răspuns:

Uni nu stiu sa aprecieze melodiile originele,cele vechi de calitate! In ultimul timp se asculta numai porcari dance,de club, rock sau eu stiu ce altceva! Ete frumoasa melodia si ma bucura faptul ca mai sunt oameni care apreciaza acest gen de muzica! Bye, Bye!