| Nextone a întrebat:

Ce parere aveti despre partenerii care au aceeasi varsa? Exista multe dezavantaje?happy

Răspuns Câştigător
| NoCharachter a răspuns:

Eh si tu acum.laughing. Ce conteaza avantajele sau dezavantajele daca ei se iubesc, nu?

2 răspunsuri:
| Dyanna97 a răspuns:

Uneori da... uneori nu.acum depinde de ei cum se inteleg si stiu sa comunice. Fiinde de varste apropiate pot avea aceleasi pareri si pot ajunge la un numitor comun.

| Ana94 a răspuns:

Mah,atata timp cat ei se iubesc si se respecta reciproc, nu vad ce dezavantaje ar fi happy