| BaiatulElita a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care isi schimba telefonul in fiecare an? La ultima generatie de iPhone?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicio părere. Dacă au bani sau părinții lor au bani, treaba lor.

| Hyperion7 a răspuns:

Nicio parere

| dullcat a răspuns:

Sunt persoane care urmeaza trendurile consumeriste, asa cum sunt si persoane care pastreaza acelasi telefon pentru mai multi ani la rand.Implicatiile sociale si ecologice sunt dezastruoase in primul caz, dar nu prea ai ce face.Fiecare e liber sa isi cheltuie banii cum doreste.

| user3456789 a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu banii lui

| literallythesamebruh a răspuns:

Deși sunt de părere că nu merită să faci upgrade în fiecare an când vine vorba de IPhone, pentru că primești efectiv același lucru la un preț mai mare, fiecare face ce crede de cuviință.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pierdere de bani

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Laudarosi

| mgtow a răspuns:

Nau pe ce sa dea banii

| VadimIvanov a răspuns:

Nu am nicio părere.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-si permit daca au functii importante, care necesita folosirea unui telefon performant.
Ultima generatie de iphone este pentru cei care nu au ce face cu banii, fiindca aceleasi functii le are si Samsungul, care-i de fapt cea mai vanduta marca de telefon, de pe glob.