| ingerashulll a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele geloase si foarte geloase?

7 răspunsuri:
| foreveryoung10 a răspuns:

Parerea mea este ca, este foarte normal si uman sa existe gelozie.Prin acest mod oamenii isi pot da seama cat tin unii la altii.Dar, cand gelozia ajunge prea departe acolo... exista doar ura, si in nici un caz iubire happy fundita?

| MaliciousDeath a răspuns:

E ok, amplifica unele sentimente...pana in momentul in care respectivul incurca neincrederea in propria persoana cu neincrederea in tine.Atunci devine aiurea.

| Prettygoodgirl a răspuns:

Sunt geloase pentru ca nu vor sa piarda ceva sau pe cineva...asta inseamna ca tin mult la acel lucru sau la acea persoana...

| OnuOnulică a răspuns:

Nu una bună pentru că într-o relaţie trebuie să fie încredere!

| Alex08062018 a răspuns:

O parere nu foarte buna

| Andrei226035 a răspuns:

O parere proasta

| Marcus99 a răspuns:

O parere proasta