| rox_8767 a întrebat:

Ce parere aveti despre pierce?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cine isi face pierce vrea sa fie mai special, sa fie mai rebel. Fiecare are punctul lui de vedere. Eu consider ca special esti pentru fiecare din prieteni din anumite motive si pentru ei nu ai nevoie de astfel de stimulente.

Abh
| Abh a răspuns:

Eu nu am o parere tocmai buna despre cei care au pierce, mi se pare ca le da un aer de neseriozitate.

| Anduciu a răspuns:

Mie sincer mi se pare tarehappyLe urasc pe cele in spanceana.In rest mi se par super.
Plus ca ieri tocmai mi-am facut unul(in ureche) si il ador:X:X:X

| want2bMajestic a răspuns:

Cum zice TraficantaDeSentimenteRozlaughing o sa fi cam "gaurita"laughing

| want2bMajestic a răspuns:

@Hitler Invictuslaughing ma jur ca ai facut. o intentionatlaughing)

| Bianca206 a răspuns:

Sincer, o prostie. dupa o sa te saturi de el, si gandeste-te cum va arata o perioada locu' ala. acum, depinde si de cum arati happy

| kurt a răspuns:

Penibil

| curiosudemine a răspuns:

@Hitler ai gresit intrebarea sau ai facut-o intentionat. sper sa fie prima varianta... oricum tare omu'laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par draguti dar nu in exces, unu ajunge.