| teodorus a întrebat:

Ce parere aveti despre Piercing? V-ati face un Pierce? Daca da, unde?

Eu personal vreau sa imi fac un Pierce negru cu conuri in spranceana stanga.

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui, mie una imi plac, cand eram mai tanara am avut unul in buza, era de culoare verzuie, o culuoare foarte ciudata si eram innebunita dupa el. dar -am plictisit de el si l-am dat jos.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce echipa joaca Piercing asta?

| pypa007 a răspuns:

da la ce echipa joaca asta Piercing ca nici nu am auzit de el pana a cum laughing

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Am`n nas:X
sunt superbebig grin
fa`ti smug!

| xibalba a răspuns:

Nu ma pasioneaza pierce`urile si nici nu mi-as face unul, ca am eu alte particularitati prin care imi arat personalitatea. Dar totusi... nu inteleg. De ce sa iti faci un pierce (vorbesc la modul serios, chiar nu e o intrebare pusa la misto), pentru ca nu inteleg care ii e rostul pana la urma si de ce ti-ai face un pierce cand mai sunt inca nu stiu cate sute care au deja unul?

| mariutza a răspuns:

Poi mi'as face... dar nu ma lasa...imi plac... mi'as face in spranceana, in nas, limba sau in buza :X big grintongue

| monyk a răspuns:

Buna, sunt interesante dar nu cred ca mi-as face poate in nas dar mai bine nu...nici nu ma lasa parintii...

| Psihoyounger a răspuns:

Nu imi plac, poate unul mic pe spranceana, eu stiu... poate pe viitor.

Psihoyounger

| Jonsdottir a răspuns:

Am eu vreo 4 in urechea dreaptabatting eyelashes
sunt mistoace laughing
fa'ti!winking

| alle95 a răspuns:

Am 15 ani am pierce in limba de 6 luni am in urechea stanga inca 3