| 0r0o0xy0 a întrebat:

Ce parere aveti despre piercinguri si unde credeti ca ar arata cel mai sexy la o fata? by 0r0o0xy0

4 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Parerea mea nu cred ca are prea mare importanta - sexy thinking in buric

| Crisu_8842 a răspuns:

Mie-mi plac mult cele din spranceana... dar cu sigurantza sexy sunt cele din buric... dar conteaza...si cum te imbraci de'obicei... daca thu... porti bluze care-ti acopera piercingul...atunci l-ai pus degeaba

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Daca esti fata in nas cu o pietricica mica daca esti baiat in spranceana!

| alexandra_3663 a răspuns:

Mie imi plac la nebunie. Eu vreau sa imi fac in buza de jos pe mijloc. Dar cu siguranta nu e sexy.