| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre prezenta adultilor pe acest site?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Din experienta unui adult si din entuziasmul unui tanar intotdeauna se naste o idee buna si utila.

16 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca e benefica, aveti ce invata de la ei, ei ...au fost ca voi, voi...

| JackieSue a răspuns:

Mama stie tot ce fac... poate asa ar trebui sa fie...si adultii sa stie ce discuta adolescentii...ca doar d`aia s-au intamplat atatea ->SPUNE DA PT O COMUNICARE MAI BUNA!(cu parintii)

eileen
| eileen a răspuns:

O salut si la mai marewinking foarte bine, sa fie mai multi, cat mai destepti si cu cat mai multe experiente.

assiris
| assiris a răspuns:

Noi adultii daca deranjam... ne putem retrage in umbra. Intr-o viata am dobândit calitatea de a sta deoparte si a privi spectacolul fara sa respiram daca prezenta noastra nu este oportuna.
Va intreb insa in acest joc, cine pierde si cine câştiga? Pentru ca, noi invatam sa fim tineri si asta e minunat pentru ca ne intoarce in timp, intr-un timp nou si necunoscut, nu stiu insa si invers daca e valabil.

| mircea a răspuns:

Cred ca parerea...noastra. dar chiar conteaza daca mai sunt si adulti?

| mioara a răspuns:

Foarte buna /doar intrebarile sunt stupide

| Misterious a răspuns:

Exact cum spune marrie.pai spre exemplu cu mama mea nu am o relatie extem de buna si poate ca cineva de varsta apropiata ei imi poate explica altfel lucrurile si pe intelesul meu mai ales ca aici nu ar cam fii nici o rusine pentru ca nu ne "cunoastem".asta e un atuu happy

| Zoombe3 a răspuns:

Adica m-am chinuit atatia ani sa ajung matura, sa ma i-a lumea in seama si constat ca am ajuns indezirabila rolling on the floor.
Ce ti-e si cu astia micii. laughing

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Pai ce, tu ai vrea sa ne raspunda la intrebari copii de 10 ani precum didi220449?smug
De la adulti aflam lucruri noi, spuse din experienta lor.

| alina_8976 a răspuns:

Adultii sunt cei care ne pot scapa de "greselile" alea din care trebuie sa invatam. si, chiar daca se zice ca "te inveti minte numai dupa ce traiesti pe pielea ta", ei ne sunt de folos sa invatam mai putin simtind pe pielea noastra intr-o experienta.

| Daniel TM a răspuns:

Este foarte bine ca sunt si adulti pe acest site, deoarece ei au mai multa experienta, chiar daca nu zic intotdeauna ce vrem noi.

| cribus a răspuns:

Au experienta putem invata ceva...

| 44-mytel a răspuns:

Daca nu ai un batrin, sa-l cumperi.

| annagabi a răspuns:

Sincer, cred ca nu numai voi tinerii aveti ce invata de la noi cei cu mai multi ani in buletin, ci si noi de la voi.Chiar foarte multe! Nu uita totusi ca noi am fost ca si voi, pe cand voi....Toate cele bune! Gabi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tinerii au si Heyo.ro daca vor fara adulti pe site.

| cristiana_9515 a răspuns:

Vorbesc din punctul de vedere al unui adult: cred ca se poate invata ceva de la orice persoana care are ceva experienta in viata.