| Bubble13 a întrebat:

Ce parere aveti despre profilul mate-info bilincv?

2 răspunsuri:
| DaReZon a răspuns:

Pai am vorbit cu o cunostinta care este la acest profil si a spus ca in clasa a 11 a este foarte greu. La Informatica nu stai la calculator si bati pe clape ci faci o multime de probleme. Ca sa te descurci si sa iei bacul trebuie sa inveti bine. Eu am dat la Filologie.
Regards, Woozie_Triade@Yahoo.com

| YourCupidon a răspuns:

E ffff greu, nici sa nu te gandesti ca stai la computer, faci multe probleme siin legatura cu bilingvu..alege o limba straina pe care sa o faci 5 ore pe saptamana.In legatura cu info-e foarte greu. poate mult mai greu ca matematica(si ea fiind foarte greu)