| MalynaMagdalena a întrebat:

Ce parere aveti despre psihologie? mie imi place foarte mult si vreau niste pareri :* dau un vot tongue

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Imi place psihologia dar cred ca am s-o studiez individual.Prefer romana si pedagogia

| friday a răspuns:

Si mie imi place. Chiar ma gandesc la o facultate de Psihologie. E greu de invatat, dar a fi psiholog inseamna mai mult decat sa absolvi psihologie, nu orice om poate fi.

| MalynaMagdalena explică:

Si eu:X vreau sa dau la facultate si sa devin psiholog in armata big grin succes si tie:*

| LorDLeoN a răspuns:

Multi oameni au diferite pareri daca it place urmeaza cursu... na

| MαÐÐá a răspuns:

Si mie imi place psihologia love struck
chiar vreau sa fac o facultate de psihologie.
adica.happy
a fi psiholog nu inseamna numai sa fii cu numele si facultateaoh go on.
Inseamna sa ajuti oamenii love struck
si daca iti si place sa ajuti oameni.love struck

XoXo, Madda :*