| Daria a întrebat:

Ce parere aveti despre revista Cool Girl? Astept raspunsuri cat mai complexe, pentru ca imi trebuie pentru blog.
Merci la fetele care raspund!:*

Răspuns Câştigător
| anonimaa a răspuns:

E super!
adica cum sa zic cuprinde cam tot ce ar avea o fata nevoie sa stie!
mie imi place ca ne invata sa'i cunoastem pe baieti si testele sunt ok laughing)
daca ar fi sa dau o nota as da un 8; in orice caz e mai buna decat bravo girl (se vede si dupa pret laughing)

2 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

E super tare! De 4 ani mi-o iau in fiecare luna si sincer iti spun ca de acolo aflu cam toate stirile mondene internationale. Ia-o si nu vei regreta.

| Pustii a răspuns:

Pai eu is abanata la cool girl, bravo, bravo girl... cool girl e cea mai buna revista pentru fete, are cele mai tari trenduri, stiri despre vedete...