| SheCanFlyy a întrebat:

Ce parere aveti despre Roxy Manelista, Nikita, Fernando de la Caransebes? Nu credeti ca ar trebui impuscati in cap?big grin

Răspuns Câştigător
| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Hello!

Deeci astea sunt gunoaiele României, merită omorâţi!
De ce? Pentru că ţara asta se duce de râpă numai cât apar ăştia la t. v, iar idioţii şi nesimţiţii râd pe seama lor si fac din ţânţar armăsar, şi peste câteva zile vezi pe toate ziarele, pe prima pagină : Nikita, ceartă în direct!
De ce? Întrebarea asta a fost pusă de români atat şi străini, pentru că voi, le daţi nas mă, ei se încred şi continuă cu prostiile.
Asta e România, daţi-le câte un glonţ în cap precum si lui : Guţă, Salam, Cârnaţi, Fata Morgana, Prinţesa nu ştiu care şi etc.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| laradio a răspuns:

Oh, ba da.laughing Si Guta, si Salam si restul' la fel.laughing

| vivigirl a răspuns:

Da! Trebuie neaparat impuscati laughing. Ne fac Romanaia de ras! crying chatterbox

| just dance_3421 a răspuns:

Ei. ba da laughing
Dar totusi sa nu fii`mi asa criminali big grin
Sa ii lasam sa traiascabatting eyelashes
Le lipim buzele cu picatura sau orice lipici ffff puternic big grin
Sa nu le mai auzim vocile big grin

| Elena1234456 a răspuns:

Clar nuhee hee doar sunt mascutele Romanieiwinking.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Intai tortura, apoi pedeapsa.Deci,chinuiti si pusi sa asculte rock&metal 3 zile pana la refuz, apoi impuscati in cap daca comenteaza de aceste genuri. Daca nu, ii macelaresti. Vezi tu cu ce.Ai de ales dintre topor, baltag, briceag [pentru mici decoruri] s. a. s. a.

pa, pa.

| mary a răspuns:

Ce parere am? pai dupa cum ii eticheteaza din de in cemai multa lume prosata, inculta sa le spunem "valorile tarii noastre" care ne fac de ras tara.
de exemplu daca intrebi un strain ce stie despre Romania el o sa spuna: guta, salam, fernando, nikita, roxy manelista, (nici macar nu merita sa le fie scris numele cu majuscula) nicidecum de adevaratele valori.

| Razvan a răspuns:

N-am nimic cu oamenii. Ce sa am eu cu ei? Fiecare isi castiga painea cum poate, acum pe timp de criza.Pe mine ma deranjeaza fenomentul, nu oamenii care il amplifica. N-am de ce sa doresc moartea unui om bazandu-ma pe meseria pe care o practica. Poate ca omul e de n ori mai bun ca mine. Tu judeci cantaretul de manele, nu omul.Eu prefer sa nu fac nici una din alta. E alta instanta care se ocupa cu judecatawinking

| OoOAkaTZukyOoO a răspuns:

Eu sunt sunt manelist...dar nu ma deranjeaza cu nimic...chiar imi plac. DAR ROCKERY TREBUIE IMPUSCATI!