| PeeWeeVi a întrebat:

Ce parere aveti despre saruturile cu limba la 13-15 ani?

Răspuns Câştigător
| catahardy a răspuns:

Deci n-am nimic impotrivahappy am 15 ani si m-am sarutat de nenumarate ori sa zicem ca e o modalitate prin care tu si prietena/-ul va puteti arata afectiunea reciproca... cel putin asta e parerea mea daca gresesc corectatima...happy

9 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Ce parere vrei sa avem? Dar despre copii de 13 ani care isi incep viata sexuala? tu ce parere ai... eu n-am nimic impotriva cu ele- chiar imi plac :p

| wibidi a răspuns:

Am 13 ani si chiar daca pana acum nu m-am sarutat, as fi dispusa sa o fac in orice zi (cu baiatul pe care il plac). Deci cu saruturile n-am nimic.Cat despre viata sexuala... e o mare greseala la 13-15 ani

| JustMe a răspuns:

Eu cred ca sunt ok, nu am nimic impotriva lor. Atatia adolescenti de 13-15 ani isi incep viata sexuala incat nu vad nimic rau in mozoale.

| alexutza697595 a răspuns:

Uiiilove struck... e superlaughing

| trilulilu_6197 a răspuns:

Da ce are un sarut? Nu omoara, nu face copii, nu face nimic rau. Chiar nu am nimic impotriva saruturilor.

| DemonicBlood a răspuns:

Ce parere sa avem? Ca e absolut normal acest lucru. Asta doar daca nu te musca de buza persoana respectiva laughing mi s-a intamplat de multe ori.

| Insanity a răspuns:

Pai ce parere sa avem, mie imi plac, sunt frumoase pentru ca la 13 ani este ceva placut si noulaughing

| Anonim_5812 a răspuns:

Eu am 18 ani si tot mi se par scarboase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu are nimic daca ai 13 ani si saruti pe cineva nu te omoara nimeni. Dar dupa cum spun si ceilalti viata sexuala la acea varsta e o mare greseala