| selena_6765 a întrebat:

Ce parere aveti despre selena si demi?

8 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Sunt drăguţe. Păcat că prietenia lor e distrusă.

| ramonia a răspuns:

Clar Demi. E draguta si are o voce extraordinara. Si Sel e draguta dar demi are vocea mai super. funda?

| Mădu_1945 a răspuns:

Hellou! La fizic arata amandoua destul de binehappy.(nu prea e de mirare lucru asta)
Cat despre voce si astea is talentate.Zi faina!love struck

| Silviu_1540 a răspuns:

Selena: arata bine are o voce superba, ii sta bine alaturi de Justin Biber...Demi: aceasta ma cucerit pe mine din prima melodie Camp Rock sau ceva de genu. Sunt cele mai frumoase adolescente din show-bizz, te-am pupat...byee!winking

| Cecex3 a răspuns:

Amandoua sunt dragute! Dar o aleg pe Demi Lovato, dupa parerea mea, este mai talentata.
Nu sunt fana, dar cred ca Demi este mai draguta.

| aida009 a răspuns:

Sunt 2 prietene bune si cred ca sunt foarte dragute

| alexiamari_2331 a răspuns:

Daca vrei raspunsuri despre selly care e super tare:selenaselenagomez
.blogspot.com

| selena_6765 explică:

Care vi se pare mai super?