| Dominicc a întrebat:

Ce parere aveti despre smiley? (simplu) ma refer la caracter. Daca ar fi mai amuzant ar fi mai super, nu?

Daca ar fi sa alegeti intre smiley & Alex velea? care ar fi? ma refer la personalitate, aspect etc. Nu ca prieten, amant sau etc.

9 răspunsuri:
| diana a răspuns:

Nu cunosc pe nici unul dintre ei, deci nu pot spune ce caracter are fiecare, dar eu il prefer pe Smiley pentru ca mi se pare ca are un caracter mai bun.

| MICHAel a răspuns:

Nu i-am cunoscut pe nici unul dar mi se pare ca smiley ar avea un caracter mai bun

| diana_5715 a răspuns:

Eu zic ca aman2 sunt superbi au aman2 stilul special...Mie imi place ff mult de ei dar recunosk putin mai muult de Alex velea...ela re un still mai special de invidiat are voce stie sa cante danseaza bine :X asta e paarerea mea adica aman2 sunt frumosi dar mai mult ALex velea e mai tare si la aspect cred ca ai vazut si tu diferenta intre ei 2 Alex muschi asa asa are si Smiley dar tot alex velea e mai tare funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex ;x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare foarte tare, e chiar misto, e cel mai tare, noi fetele din clasa suntem nebune dupa el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amndoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asi alege smiley deoarece este un tip super. el mi-a dat un autograf nu ca nasparlitu ala de ALEX

| JustLolipop a răspuns:

Aman2 sunt super dragutsi:X:X

| Any_1126 a răspuns:

Alex; x