| Fun@Work a întrebat:

Ce parere aveti despre statusul acesta: "Zambeste! E al doilea cel mai frumos lucru pe care il poti face cu buzele."? :)

http://unzambetpezi.blogspot.com/p/blog-page.html

17 răspunsuri:
| Dede_1899 a răspuns:

Foarte dragut :Xsi un pic amuzant.hee hee

| Silvia a răspuns:

Haioslaughing. Si primul lucru care e?

| Fun@Work explică:

Pentru primul asteptam sugestii din public tongue

| Яùxsi a răspuns:

Frumos laughing primul` se stie laughing

| Silvia a răspuns:

Primul ar fi "Manancaaaa!" laughing.

| Puiutz a răspuns:

Ce tare elaughingbig grin. Imi placehappy.
Pai...primul ar fi sarutul, nu?love struck

| Fun@Work explică:

Sarutul, mancatul ...la astea nu m-as fi gandit tongue

| Puiutz a răspuns:

Atunci?laughing
Tu la ce te gandeai?smug whistling

| paa a răspuns:

E dragutlove struck

| Fun@Work explică:

La vorbit bineinteles tongue

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca te prinde sefa ca faci promo la blog aici iti distruge contul laughing

| Puiutz a răspuns:

Pai datongue si raspunsul tau e adevaratbig grin.

| Fun@Work explică:

Cristacheceliute, atunci sa ramana secretul nostru si sa nu ii spunem sefei happy

| vivi_6895 a răspuns:

Statusul e de fapt o replica dintr-un film, numai ca un pic schimbata. *Zambeste! E al doilea lucru frumos pe care il poti face cu gura.*Era adresata unei fete de catre un baiat mai mishtocar...Si nu se referea la sarut big grinbig grinbig grin

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Eu nu zic nimic dar tot se mai prinde si singura din cand in cand, nu stiu cum face. Cred ca mai rasfoieste pe site uneori laughing

| fluturasul a răspuns:

Imi place interesant

| Ea12345 a răspuns:

Asta e dragut, dar cel de sub titlu e bestial rolling on the floor))