| Blueblueblueeah67 a întrebat:

Ce parere aveti despre stilul emo?
sau si funda big grin

Răspuns Câştigător
| sellenaD a răspuns:

Eu am o parere buna referitoare la stilul vestimentar, multe dintre aceste persoane gandesc mai profund.Nu cred ca ''a te taia'' e cv ce tine de stil ci strict de persoanele in cauza.Majoritatea sunt introvertiti uneori exclusi de societatea pe care o vad cu ochi nu prea buni... ceea ce consider ca intr-un fel nu e bine, trebuie sa fim realisti, dar sa traim alaturi de ceilalti si sa ii acceptam. Totul este OK cand nu e dus la extrem.

6 răspunsuri:
| lovegirl15 a răspuns:

Cel mai penibil stil, dupa parerea meastraight faceN-am nimic cu cei emo, insa stilul nu e deloc pe gustul meustraight face

| VladimirPutin a răspuns:

Nu înțeleg ce e stilu emo
muzică, sinucidere sau ce?

| Tweetymrrr a răspuns:

Depinde. De exemplu, unele tunsori sunt drăguţe, dar doar atât. Nu şi felul în care se comportă şi se izolează de ceilalţi.
Succes!

| dalmma a răspuns:

Mie imi place big grin funda?

| Bobbless a răspuns:

Mi se pare ok. Imi plac muult tunsorile love struck is chiar geniale. unele vestimentatii sunt chiar faine. Si fetele emo sunt chiar dragute. Daca esti emo nu inseamna neaparat ca te sinucizi sau iti tai venele. :-o uniii ii exclud pe cei care sunt emo. fratiilor. si ei suunt oameni la fel ca noi si poate au stilul lor propriu dar asta ii un mod prin care ei vor sa fie considerati diferiti fata de ceilalti. in fine. fiecare cu parerea lui. Eu am o parere buna fata de cei care sunt emowinking

| Famelia11 a răspuns:

Sincera sa fiu n-am nimic cu cei emo ( nu sunt emo). dar nici nu sunt "fana lor". dar imi plac tunsorile emo sunt chiar dragute drooling.