| BYBY a întrebat:

Ce parere aveti despre succesul Alexandrei Stan cu melodia "Mr.Saxobeat"... A spart ea vreun top? A doborat`o pe Inna cu hitul "Hot".
Pareri...idei.Ce spuneti?! AlExaNdRa StaN sAu InNa?happy

13 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna!
Sincera sa fiu, imi displace muzica house, deoarece prefer oricand o muzica adevarata, cu instrumental real. Cu toate acestea, in timp ce niciuna dintre melodiile Innei nu m-ai impresionat, am gasit melodia 'Mr. Saxobeat' destul de interesanta. Pot spune ca este absolut singura melodie house care m-a atras.

| Libelle a răspuns:

Alexandra Stan nu e decat o alta aparitie de moment in lumea muzicii, ca si Inna de asemenea
De la Alexandra Stan nu imi place decat melodia din colbaorarea cu hi-cu in rest...
Hai...astept stupidtongue

| RoxAnana a răspuns:

Alexandra stan...ca doar i just love my lollipopbig grin

| T30D0RA a răspuns:

Innaaa!

| byencutza95 a răspuns:

Hmmmm. ambele canta foarte bine, numai ca inna e mai demult in industria muzicala, vreau sa spun ca ea canta de mai mult timp decat alexandra, dar cred ca ambele se bucura de succes, au o multime de fani si melodii la moda. happy

| MisteriousMan a răspuns:

Salut! l-) Aman2 sunt si frumos si au si voce dar inna e mai speciala, are mai multe melodii. Iar alexandra stanstraight face, si ea e draguta si canta misto dar nu o ajunge si mai ales nu o intrece pe Inna sa fim seriosi acum o:-). Te pupacesk :*:*:*

| ιυвιтα a răspuns:

Ambele!
Dar imi place foarte mult melodia Mr Saxobeat!
Cat despre Inna imi place doar Sun Is Up!
Deci o prefer pe Alexandra Stan!
funda?

| brunett3 a răspuns:

Inna arata si canta mai bine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kazi ploae

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci uite parerea mea :
1) Inna habar n-are sa cante! Norocu' ei ca are balcoane si corp ca altfel ar lua naiba. In timp ce ea fataie pe scena un evantai si mai sa lesine de atata dans ( care e naspa rau ), Alexandra Stan lucreaza serios cu hit-urile sale. Ma doare pe mine capu' ca nu are multe melodii. Mai bine putin si bine decat mult mult si in prostie! Inna, fara suparare, dar mai bine te-ai lasa de cantat ca suntem destui care stim muzica buna si care nu te sprijinim. Esti varza, fato! Alexandra ne aduce mai mult talent si mai multa glorie, la noi romani. Asa ca oh go on ...scz da' te retragi din top, Inna ( sau mai bine as zice InnaPurcica! ) I hate you!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandaua sunt foarte tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stiti ca Alexandra Stan este tare doar cu melodii a Mr Saxobeat, insa Inna o intrecew cu toate...