| disperado a întrebat:

Ce parere aveti despre tobias18c? are un nume italienesc sau german? am observat ca abordeaza difeite teme precum literatura, iubirea si stilul lui de a fi. e simpatic:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| want2bMajestic a răspuns:

O parere foarte bunarolling on the floorrolling on the floor ...grim... u dc razi?laughing

8 răspunsuri:
tundenana
| tundenana a răspuns:

Da, si eu l-am remarcat... pare a fi un baiat simpatic si inteligent.

| cotzobel a răspuns:

O parere buna..l.am remarcat si eu..ieses mereu in evidenta prin rasp luihappy..cred ca e un baiat inteligent..sa o tina tot asahappy

| JustMeFlory a răspuns:

Imi place de elhappy... e un baiat super, are cam acceasi gandire ca a mea si km acceasi varsta.

| lia a răspuns:

O parere foarte buna, la urma urmei ne-a invitat la mare cu el laughing

| disperado explică:

Ce este asa de comic grim? filmuletzul e super ok...cred ca l-a facut pentru iubital lui...raule

| disperado explică:

Grim...de ce razi? este un videoclip super...adica ambele. are 2 filmuletzewinking... nu stiu ce te distreaza pe tinesad

Shin
| Shin a răspuns:

Intrati in Funclub-ul tobias18c laughing We have groupies tongue