| publicname a întrebat:

Ce parere aveti despre un baiat care are videoclipul asta la status? http://www.youtube.com/watch?v=J3UjJ4wKLkg

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

A stiu si eu melodia, e foarte fainahappy, pai tu il cunosti mai bine decat noi, deci daca de obicei pune melodii care ii reprezinta starea, atunci as zice ca e posibil sa se fi certat cu iubita, sau doar pur si simplu este un fan al rihannei si l-o fi impresionat melodia adica i-a placut foarte multhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E homosexual