| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre un băiat care stă cu o fată doar pentru că arată bine?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceeasi parere precum in cazul in care o fata sta cu un baiat doar pentru ca este frumos, ori dupa caz, urat ca la cu coarne. dar se vede frumos vazut de la volanu unei masini straine.
Multumita?

| anss23 a răspuns:

Dar tu ce părere ai de o fată care stă cu un băiat doar pentru că arată bine? Cred că poţi răspunde singur la această întrebare..Eu pur şi simplu nu înţeleg persoanele care nici nu s-ar gândi să se împrietenească cu cineva doar pentru că nu corespunde cu ideea din ziua de azi a frumuseţii.Doar o persoană nesigură, care vrea să aibă o părere mai bună despre ea însuşi ar face aşa ceva.