| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre un baiat pe care daca mereu cand il bagi in seama trimitandu-i sms iti raspunde mereu dupa o ora/doua si cand il intrebi cmz el zice nimic apoi daca ii spui mai spune si tu ceva el spune nu am ce. Ce as putea discuta cu un baiat cu care ma inteleg foarte bine.Cred ca simt ceva pentru el, poate imi place de el si lui de mine ca imi da semne ca ma place dar poate e timid.Cum as putea afla daca e timid fara sa-l intreb ca el nu pare timid dar uneori nu spune ce simte...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cred ca nu il prea interesezi mai ales vorbeste putin si nu te baga in seama repede.

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Mie mi se intampla chiar la fel dar nu cred ca el simte ceva pentru tine ptc sunt unii baietii eu zic sal intrebi daca te place si spune-i si tu ca simti ceva pentru el si atunci vei afla.

| Yng a răspuns:

Clar nu are chef de tine si vrea sa-l lasi in pace.

| raresel a răspuns:

Nu spune el ce simte dar daca se comporta asa nu sunt semne ca te'ar place. Imi pare rau pentru tine dar mai bine cauti pe altul. thinking