| smileygirl_5357 a întrebat:

Ce parere aveti despre utilizatorul Fundita http://www.TPU.ro/utilizator/amier eu cred ca e super! Nuj de ce dar e! Adica a dat muuulte rasp! eu o cred cea mai tare...pe locul 2. Pe primul este NOname.

Dar oricum are dorinta sa ii ajute pe toti! BRAVO EI! eu o sustin!

5 răspunsuri:
| Funditsa a răspuns:

Eu? am ajuns vedeta?
aaa...ms ca ma sustii! esti dulce :*

PuuuP :*:*

Răspuns utilizator avertizat
| εїз a răspuns:

E cam nasol să îţi faci alt cont, şi să pui numele tău, contul tău, să vezi ce părere au alţii despre tine. Vrei să fi şi tu în modă cu Legiuitoarea, NOName? Foarte trist, puteai să pui direct de pe contul tău, cel cu fundiţă. Acum, să îţi spun părerea. Este un user inexistent, nu am auzit de acest user, şi nici nu voi mai auzi vreodată. Cu ce ajută, dând search pe Google? Foarte trist copilo.

| smileygirl_5357 explică:

Eu o admir deoarece este o prietena buna dea prietenei mele.

| Dubbs a răspuns:

Da si mie imi place de ea. e foarte draguta si da raspunsuri folositoare si dragute.