| Alexandra_8990 a întrebat:

Ce parere aveti despre vocea mea? Va rog daca dati click sa dati un rate pe site (nu trebuie sa aveti cont) sau sa lasati un comm aici sau acolo...multumesc anticipat :D http://www.stiumuzica.ro/......ed-me.html

9 răspunsuri:
| iiGabytsa a răspuns:

Ai o voce minunata! Ar trebui sa te duci la vreun curs de muzica daca nu esti deja!

Pa-pa.succes in continuare/:X

| bibyyy143 a răspuns:

Sti chiar imi place ai o voce super tare dar mai incerca si du-te la o auditie sau la ceva nu stiu dar ai o voce frumoasa!

| lav161514 a răspuns:

Mie nu imi placelaughing nu te supara. Ai o voce ok, draguta dar nu grozava

| Dolly_2615 a răspuns:

Bai. intentia e bunalaughing si ureche ai. dar te cam chinui, nu e voce adevarata. nu stiu cum sa. ti zic daca crezi ca ai voce, arat-o! nu te mai chinui. te cam scremi, scuze

| Alexandra_4191 a răspuns:

Canti binisor
mai ai insa de invatat
bravo

| ascovit a răspuns:

Parere despre vocea ta? ai o voce fff placuta happyhappyhappy

insa ori te-ai grabit, ori ar trebui sa mai exersezi unele parti, mi se pare ca unde trebuie sa urci te cam chinui :-D. " repetitia e mama invataturii';-)

| adriana97_5200 a răspuns:

Cum se numeste cintecul?

| Alexandra_8990 explică:

Cantecul se numeste "because you loved me " de la Celine Dion. Si da, a fost doar a 3-a oara dupa ce am incercat sa cant melodia, de aceea suna fortat in anumite locuri... dar am vrut sa vad in mare ce impresie va lasa vocea mea, pentru ca acele portiuni le mai pot imunatati... big grin Multumesc de raspunsuri, mai astept daca mai aveti >big grin

| Alexandra_8990 explică:

Stiu ca mai am de invatat, doar ca vroiam sa vad daca ar merita sa ma apuc de niste lectii de canto. big grin