| Didixu a întrebat:

Ce parere aveti despre Yves Rocher si Lady's? Care vi se pare mai buna? Cine stie cat este valabil un catalog Lady's? Eu acum sunt reprezentant la Yves rocher dar ma gandesc sa ma fac si la Lady'shappyCe spuneti? Vreau multe pareri! FUNDA la cel mai complet raspuns!

1 răspuns:
| elyd12 a răspuns:

Deci,despre Lady's o parere foarte buna, despre Yves-Rocher o parere mai putin buna. La Lady's sunt reprezentant de aproximativ 2 ani si sunt foarte multumita de ei si de produse. Ai foarte multe avantaje:produse de calitate, diverse şi la un preţ accesibil oricărui buzunar;
livrare gratuită prin curier în maxim 2 zile de la expediere;
comandă minimă de 10 lei;
nu necesită comandă lunar, poţi comanda doar un catalog gratuit;
nu trebuie să depăşeşti un anumit prag pentru a fi reprezentant, ci doar pentru a primi un discount mai mare;
îţi poţi înscrie prietenele şi beneficiaţi de reduceri fantastice :) (informatiile sunt luate de pe blogul meu http://blogul-pentru-tine.blogspot.ro/)
Te asigur ca nu ai ce pierde, ai doar de castigat :) Inscrie-te aici si convinge-te singura http://ladys.ro/DRPkEHSx (codul prietenei care ti-a recomandat magazinul este DRPkEHSx )
Spre deosebire de Yves-Rocher, la Lady's ai mai multe avantaje. Am pus si eu comanda la ei si m-am oprit. Nu mi se par produse atat de bune precum le lauda cate unii, dar fiecare cu parerea lui. Astept intrebari la mine pe blog sau aici daca ai nelamuriri. Te pup :*