| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Zineryt da rezultate impotriva acnei? iar acest produs poate fi luat si compensat prin reteta de la medicul de familie? am 15 ani si o problema cu bubele care imi apar pe fata

1 răspuns:
| SatanHand a răspuns:

Acest produs este chiar folositor. Spun asta pentru ca si eu il folosesc.Nu stiu sigur daca se da compensat desi nu cred, eu l-am cumparat. Dupa nici 2 saptamani de utilizare se oserva efectul pe care il produce impotriva acnei.Sunt ff multumit de el.Dar depinde de textura tenuluihappy bft