| Ya`?..NeveRminD a întrebat:

Ce parere aveti?
http://dizzete.blogspot.com/
Mai trebuie schimbat ceva?
E ceva gresit?
Ceva ce va place?;;)

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut draga mea! :*
Este un blog foarte reusit. Un sfat:posteaza cat mai multe articole (nu ca nu ai avea multe laughing ) si cat mai diversificate astfel incat vizitatorii sa aiba de unde alege sa beneficieze de o gama cat mai variata, afiliaza-te cu alte bloguri si fa-ti reclama pe unde poti.Bafta in coninuare! :* >big grin

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

E frumos. mie una imi place. dar poate acea poza cu I love tea nu este chiar in tema

| Denisa_3637 a răspuns:

Chiar imi placewinking. Dupa parerea mea nu mai trebuie` schimbat nimic :d.

| Akira a răspuns:

Imi place mult aspectul.este foooarte dragutlove struck