| Ana-Maria94 a întrebat:

Ce parere aveti, pentru cei de a8a care maine sustineti testarea, ce credeti ca o sa ne pice la ultimu supunct sa caracterizam, argumentam etc pe o opera invatata sau text la prima vedere? voi ce ati vrea? oricum este o groaza de invatat la literaturarolling eyes

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu sper sa ne dea apartenenta la specie, poate un pastel.

Răspuns utilizator avertizat
| Annemary_2131 a răspuns:

Eu cred ca o sa avem text la prima vedere, ar fi grozav

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Si eu sper sa ne dea apartenenta la specie. As vrea genul liric love struck

Bafta multa maine la examen! :*

| andreea_1536 a răspuns:

Va pica sigur compunere si un rezumat sau ceva de titlutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred mai sigur ca o sa ne pice un test la prima vedere si o sa fie inclus si una sau mai multe compuneri