| Alexboss121 a întrebat:

Ce parere aveti "relatie" eu in clasa a XI-a si ea la facultate? Eu am 17-18 si ea 19 ar merge?

4 răspunsuri:
| GCV a răspuns:

Pt relație da. :}

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salutare!

Desigur big grin

O relatie nu se bazeaza pe asta, deci un prea are relevanta. O relatie, in principiu si in cele mai multe cazuri, se bazeaza pe incredere, comunicare si nu in ultimul rand, iubire. Daca aveti aceste lucruri, si sunteti vii (evident big grin ), totul ar trebui sa fie ok.

Si inca odata, revin asupra comunicarii, este un lucru extrem de important. Atunci cand aveti ceva de zis, chiar si cel mai mic lucru, spuneti, nu lasati trecutul sa astupe aceste lucruri, cu riscul sa reveniti dupa la ele.

Va urez multa bafta, intelegere si zile cu soare! ^_^

| DeyCj a răspuns:

Nu contează vârsta ci compatibilitatea.

| Andreeush a răspuns:

Asta depinde de voi.