| mariatina a întrebat:

Ce parere aveti sa dam funda la fiecare intrebare?

Răspuns Câştigător
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Pai dupa parerea mea funda se da pentru calitatea raspunsului, si pentru cat de mult te-a ajutat el in rezolvarea problemei tale. daca insa nici unul dintre raspunsurile primite nu sunt pe gustul tau sau consideri ca inca mai ai nevoie si de alte sfaturi, venite de la alti useri, nu esti obligat sub nicio forma sa dai funda, pana ce nu gasesti un raspuns multumitor. daca insa se dovedeste ca nimeni nu are o opinie cat de cat acceptabila, nu trebuie sa dai funda doar de dragul de a da, doar din mila sau doar pentru ca ai spus in intrebare ca un raspuns va primi 'fundita'.
Deci in concluzie parerea mea este ca poti da funda numai atunci cand simti ca raspunsul respectiv te-a scos din impas. happy

8 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Mi-e mi se pare o idee buna:p. Dar daca nu ti-a fost de ajutor raspunsu de ce ar trebui sa dai funda?:d

| BuBuMtti a răspuns:

Da ar fi suuuper

| Niros19 a răspuns:

Daca este un raspuns folositor da dar daca nu este nu

| Rayyy a răspuns:

Buna,
Mi se pare un gest onorabil. Arati ca apreciezi raspunsul si intentia celor care te-au ajutat. happy

| rebecca_9651 a răspuns:

Dap.acum vreau fundarolling on the floor

| dia_8663 a răspuns:

E o idee foarte buna, dar sa nu dam la cine nu trebuie

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Multumesc pentru funda laughingkiss

| PuffyPufosul a răspuns:

Ar fi o idee buna dar sa dam funda la persoanele care merita si daca nu merita nimeni mai bine nu dam funda