| Rooney7 a întrebat:

Ce parere aveti TPU.Din totdeuana m-au placut fetele urate, bine să nu vă ganditi ca erau monstrii, dar nici mari printese.Trebuie să recunoascut.m-au placut si fete frumoase.dar mai rar. Cele super-frumoase ma considerau doar dragut si atat. de ce? Ma intreb? Ce trebuie sa fac ca sa ma placa si acele fete? Problema mă depaseste cred

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Eu stiu cum e sa te placa fete frumoase si sa afli dupa 2 -3 ani ca te-au placut laughing

trebuie sa fii si tu mai responsabil, sa ai un aer mai matur. vorbeste cu ele insa nu te baga prea tare in subiecte de fete pentru ca intri in friendzone. favorurile le faci mai retinut, invitale la o cafea ceva, restaurant, un loc interesant.

pana mea. restul ce ar mai fi e sa fii antena la ce semnale primesti, ca altfel afli ca mine ca te-au placut acum 15 ani laughing

| JJ16 a răspuns:

Pffff,in primul rand nimeni nu e urat, toti avem calitatile noastre impreuna cu defectele noastre, evident. Si de ce ai vrea sa te placa fetele "super-frumoasa". Vrei sa pari "jmeker" pentru ca stau fetele in limba dupa tine? Asta nu e ok. Cine te place, te place asa cum esti TU si gata. Nu e nevoie sa faci nimic sa te placa altcineva.