| claudiuflorin a întrebat:

Ce parere aveti voi de melodia Lacrimi de iubire cu Adela Popescu si Dan Bordeianu, melodia lacrimi de iubire ce vrea sa spuna. Dar de Parazitii ce parere aveti cum vorbesc ei, eu cred ca sunt bolnavi psihici nu prea isi dau seama ce spun. Ce parere aveti de versurile astea, cum se manifesta in fata societatii catre lume, lumea e mai rea se injura la fiecare pas sex prostii baietii -fete la fel adolescentii, sunt si tineri care merg la biserica sunt normali cuminti educati conteaza si familia cum te aduca, dar ai ales ce ai vrut cumintenia sau obraznicia. Versurile sunt asa cum sunt verusurile astea gandite pentru o femei care am iubit-o si nu mai e a plecat m-a parasit (( D eu pun suflet intr-o relatie sa fie frumos sa respecti o femeie si ea la fel sa te respecte sa fie frumos intr-o relatie armonie intelegere. Sunt multe de spus, dar timpul trece si ramanem asa trebuie sa traim mai bine mai frumos recpect iubire si atat in societate. Daca as putea sa dau timpul inapoi si sa schimb ceva as face-o. Ce sa fac daca te iubesc? Ce sa fac daca nu stiu sa distrug zidul asta de ura care nedesparte?! De ce nu se poate sa fie bine? De ce nu este suficienta iubirea?! De ce fiecare clipa de fericire trebuie sa o platesti in lacrimi?! De ce nu vii?! Pus si simplu! De ce!? Sa ma prefac ca nu sunt eu sa schimb prezentul mi-ar fi greu, dar pot ignora si pot uita toata durerea! Frumoase versuri... Nu cred ca asculta baietii melodii de astea lacrimi de iubire, asculta ce-i place. Dar sunt putinii baieti. Raspunde-ti la intrebare, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alinaga a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine versurile sunt superbe iar parazitii...sincer nu mi p; lac si nu ascult dar fiecare canta ced vrea faza e ca societatea din ziua de azi e terminata

2 răspunsuri:
| aneth a răspuns:

Eu nu pot sa-ti raspund la a 2 intrebare cea cu paraziti.
Spui ca sunt bolnavilaughing... Din pacate ei nu sunt bolnavi, lucrurile pe care le spun sunt total adevarate, iar in privinta limbajului foarte obsecen, asa vorbesc copii, adolescenti, chiar si oameni "maturi"...asa ca ceea ce descriu ei prin melodiile lor este realitateasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Claudiu? Impusca-te si asculta-l pe florin salam la inmormantarea ta peste care o sa isi scrumeze cuiele Ombladon si cu Cheloo care apropo, au facultatea de Fizologie amandoi terminata. Ceao