| catalina_2916 a întrebat:

Ce parerea aveti despre puya? va place?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Puya e viata mealove struckavand in vedere ca stau in salajan il vad destul de deslove strucknu o sa existe un club in care sa cante si eu sa nu fiuwinkingVreau sa il chem la ziua mea acum in decembrie pentru ca mi-a promis ca o sa vina cand am fost ultima oara in clubul in care a cantatlove strucke febletzea mealove struck

20 răspunsuri:
| monika_9877 a răspuns:

Da imi place

canta frumos zic eu

| Suzy a răspuns:

Da imi place la fel ca si melodiile lui, pentru ca tot ce zice este adevaratwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Versurile adevar graiesc.Il ador.

| juniper a răspuns:

Nu, ii urasc.

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Daaaaaaa! il ador love struck are niste melodii superbe love strucklove strucklove struck tot ceea ce zice e adevarat si parerea mea este ca vrea sa deschida ochii romanilor din intreaga tara big grin... e super love struck deci PS: il ador! big grinlove struck

Răspuns utilizator avertizat
| KeepCalm a răspuns:

Imi place f mult. spune lucrurilor pe numewinking

| bulebule a răspuns:

Eu, sincera sa fiu, il detest.
Dar no, fiecare cu ce-i place.

| Chocolate a răspuns:

Imi place deoarece spune adevaruri multe, mai ales referitoare Romaniei

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Da imi place puya...mai ales melodiile lui:X

| M4RK a răspuns:

Daa, e preferatul meu, imi plac melodiile lui love strucklove strucklove strucklove struck

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Nu am nimic cu celora care le place deci nu mi-a luati in nume de rau... dar puya nici macar nu ar fi existat daca nu era bug mafia ei lau scos pe piata asa in fn... apoi el facea muzica ''de strada'' apoi a vazut ca desi lumea il placea nu ii promova nimeni vreun album...acum moare de foame si s-a bagat pe muzica comerciala pentru ca nu mai are ce manca si el... unde-i vremea unde zicea ca el e baiat de strada? s-au dus tongue...deci celora care va place puya nu mi-o luati in nume de rau

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu imi place in mod deosebit da nici nu ii contest pe cei care il adora.

| Lady_1691 a răspuns:

Super tare e baiatu asta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place, dar nu de el. De melodiile lui. big grin

| DeNyyy a răspuns:

Asa si-asa

| Ramm009 a răspuns:

Imi place puya...canta super si versurile i se potrivesc... le zice binewinking

| Mikutza_2473 a răspuns:

Imi place are melodii super.

| RaLuCcA_6698 a răspuns:

Daaa! love struck e super kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da?! Oare cum?