| Mariposa2016 a întrebat:

Ce pareri aveti despre fetele cu nasul coroiat, au sansa ele de a-si gasi un partener in viata?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Sunteți copii sau proști sau ambele? Ție ți se pare că nasul este cel care contează în a îți găsi un partener de viață? Dacă da, mi se pare îngrijorător.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il gasesc dar pe ala gresit

| RAY a răspuns:

Ce inseamna nasul coroiat? fetele prin biologia lor au sanse extrem de mari sasi gaseasca un partener, parerea mea sansa e de 100% sasi gasesti un partener indiferent de cum arati un barbat se va gasi si pentru tine, desigur ca aia frumosi trag la alea frumoase isi alegi si tu unu ca tine, specia merge mai departe

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca da. Un caz real si destul de actual al unei d-re intens mediatate care s-a operat si recent s-a maritat. Daca nu recunosti persoana te anunt ca este vorba de fata unei florarese din Bucuresti. happy

| Florentina9210 a răspuns:

Fiecare are dreptul la fericire si iubire.

| Apac a răspuns:

Normal ca poate găsi; zici de el parcă ar fi vreun defect fizic sau vreo malformație.

| LedZep a răspuns:

Chestia aia cu "personalitatea conteaza" e mai mult decat un simplu cliseu. Si inteligenta si educatia joaca un rol foarte important. Am intalnit fete foarte atragatoare cu care nu puteam sa schimb prea multe replici. Am in jurul meu si persoane care ma incita prin comportament si atitudine, chiar daca fizic nu poti spune ca sunt deosebite.