| Seby80 a întrebat:

Ce placi video gen nvidia 9800, sau chiar mai mare gasesc pana in 500 lei! Dar ceva bun, care sa faca fata jocurilor de ultima generatie!

1 răspuns:
| mihai19d a răspuns:

Salut!
Daca vrei sa cumperi, cere oferta aici http://www.top-oferte.com/cere-oferta/ in care sa scrii ca vrei placa video( si model daca vrei nVIDIA sa alte firme producatoare ), sa pui la detalii pretul, cat de performanta si ce mai crezi u k este necesar si ei iti vor trimite oferte cu placi video din cerintele pe care le-ai dat.