| Cosimo11 a întrebat:

Ce planuri aveti in 2021? Pe plan sentimental ma refer

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu doresc nimic, la cate am intampinat si cazuri din cunoscuti terminate cu gust amar, prefer sa imi aleg un stil de viata modern, alternativ cu bune & cu rele. In timp va exista un model femeie pentru noi doar rabdare ne trebuie, oamenii de stiinta lucreaza la un prototip uman.

| Adry05 a răspuns:

Nimic, mi se pare inutil să-mi fac astfel de planuri când oricum lucrurile astea vin de la sine

| Catrice a răspuns:

Nunta,logodna,harem... d-astea clasicehee hee

| zurick a răspuns:

Dacă e să fie ceva foarte bine, dacă nu, la fel.

| siriusblack98 a răspuns:

Absolut nici unul. Nu îmi doresc vreo relație momentan. Vreau doar succes pe business.

| gurgundu2 a răspuns:

Un studiu plangurageahn a dezvaluit ca ba nu

A