| Yulia29 a întrebat:

Ce planuri aveti pentru vacanta in afara de plecat la mare sau la munte si iesit cu prietenii? ce tampenii aveti de gand?laughing

2 răspunsuri:
| Sonia a răspuns:

Poilaughing nu stiu daca e tampeni.sau nebuniehappy.Dar cu niste amici ne facem o trupalaughing.

| HackMyWorld a răspuns:

Eu de exemplu am 17 ani si o sa lucrez ca ospatarita 2 luni pana in augusttongue din august incepe distractialaughing piscina, mare, munte, club, la cumparaturi cum ne place noua, fetelortongue. uhuu cate ar fi