| night_crawler a întrebat:

Ce porecla credeti ca mi s-ar potrivi...ma cheama valentin...cand eram mai mic mi se spunea vitzabig grin...acum parca suna prea copilaresc

Răspuns Câştigător
| Lale_2033 a răspuns:

Vali cred ca e suficient din partea prietenilor, lasa alinturile in seama iubitei.

9 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Vitza de vie

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Valy big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vitza suna a vitzel. pune ce vrei, doar vitza sa nu pastrezibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vițicușorolatul? Că tot ai mai crescut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pentru ce iti trebuie porecla? ce ..nu iti place prenumele tau? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine tot Valentin ma cheama, dar nu am lasat pe nimeni sa imi puna porecla! Poate tie ti se pare "cool" porecla dar...altora nu! vei cunoaste multe persoane de acum incolo! si nu cred ca ai vrea ca o fata sa te refuze cand ii vei cere sa iasa cu tine la un suc din cauza poreclei! ( ca nu ii place cum suna)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e de inventat o porecla pentru tine, asa la comanda eu te-as porecli ALEN, iti place sau nu acum esti ALEN

| traumatizaNtu a răspuns:

Daca tu ai mai crescut, atunci trebuie sa prelungesti si numele. Ce zici in loc de Vitza sa fie Vitzica?

| missshnitzelash a răspuns:

Dar porecla nu tine de cum vrei tu sa fii strigat ci de cum vor prietenii sa te strige.:-)