| هوراس a întrebat:

Ce porecle ca și,, acetonă cu șuncă,, mai știți? dați mai multe :X plz dau fundă

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Labă tristă; Baba cu chiloți de tablă; Bivolița pe frînghie; Pui de piropopircăniță.

| xButterflyxX a răspuns:

Pai eu si cu prietenele mele cand faceam farse la telefon ne-am gasit niste porecle, printre care: ''mana de sticla'', ''cap de ciolofan'' si ''mos craciun si colindatorii''.
Sper sa iti fi folosit.happy

| wforweirdo a răspuns:

Ce poreclă e aia, acetonă cu şuncă? Whadafac...

| OKxGIRLx a răspuns:

Vata cu covrig, maimuta cu cap chel, pod de peste, tampit cu cap de prost, burlac de doi bani, c***a proasta.