| Kindly a întrebat:

Ce porecle se pot da numelui ROmina?

10 răspunsuri:
| baru a răspuns:

O porecla frumoasa ar fi Ayana Mie personal Pa

| Ana a răspuns:

Romy, Mina, Ina

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Romy, romix, Remylove struck, ina

| JeSa a răspuns:

Frumos nume!

Romi, Mina, Ina

| Roxy a răspuns:

Eu am cunoscut o persoana cu numele de Romina. Da. intr-adevar un nume frumos dar pacat de persoana(care am cunoscut-o eu)
Noi in tabara ii ziceam la respectiva:Romania, Italia, Germania, Spania-acestea fiind poreclele amuzante care o enervau pe ea.
Dar sunt si porecle placute:Romy, Nina, Animor(e citita invers). si cele care leau spus si ceilalti

| wanda a răspuns:

Romy
rumy
remyhappy
mina
ina

| lilien a răspuns:

Romi, mina, mimi, rona, omi, ina, miro, naro, rina, ona.big grin

| DeeDee28 a răspuns:

Mimi, Romi, Mina, Roro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romi, Rominuca, Rominus(h)(imi cer scuze pentru ce a aparut mai devreme... a fost vina robotelului, nu a mea), Rominutza.