| СолныШкo a întrebat:

Ce pot darui prietenului meu de ziua indragostitilor? dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| misterygirl a răspuns:

Heyyyyyyy! sa va tina iubirea! uite cateva idei: 1. poti sai cumperi o cutie de bomboane (poate chiar in forma de inimioara) sa o desigilezi si sa pui inauntru un bilet unde sa scrii ce simti, si apoi sa va bucurati impreuna de bombonici
2. Orice din seria de cadouri "clasice": un parfum, ochelari de soare, telefon mobil, un joc lego, ceas, mp3 player, o perna personalizata.
3.Lantisor personalizat:
a) Fie cu numele voastre gravate pe o inimioara
b) Fie inimoara deja existenta, care se rupe in doua, si fiecare dintre voi va purta cate o jumatate.
3.Cadouri legate de hobby-uri.
4. Cadouri legate de muzica. Poti depasi faza CD-urilor cu artistul preferat si poti incerca de exemplu bilete la concertul unei trupe sau solist care stii ca ii place.
4.Cadouri culinare. (daca te pricepi)
succes si sa fii iubita!
fundita?!

1 răspuns:
| denysaella a răspuns:

Ceva simbolic, ceva ce crezi tu ca va lega de ememplu un colier