| iuliaGirl11 a întrebat:

Ce pot face ca sa creasaca parul mai lung intr-un timp cat mai scurt?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să faci o mască pe care să o aplici o dată pe săptămână formată din ulei de ricin, un gălbenuș de ou și o fiolă de vitamina A. După ce masezi pielea capului și o aplici și pe lungimea părului, te vei spăla după 2 ore cu un șampon vitaminizant și un balsam fortifiant.
Ajută la o creștere sănătoasă și tăierea vârfurilor o dată la 8-12 săptămâni.
Pa, pa.

1 răspuns:
| Andra_2544 a răspuns:

Ulei de ricin se gaseste la farmaciile naturiste