| puppetmaster a întrebat:

Ce pot face ca sa nu mai cresc in inaltime? am 14 ani si am deja 1, 70(sunt fata)...in ***, nu mai vreau sa ma inalt, e deja prea stupid sa fi asa de inalta

10 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Lasă că nu ajungi mai sus de 1.73. Ai deja 14 ani. Iar fetele se cam opresc pe la 16 sau chiar 15. Eu nu ştiu ce nu-ţi convine. E bine să fii înaltă. Crezi că nu există băieţi înalţi sau ce? laughing

Eu am crescut până la 17 ani, deşi sunt băiat. Iar băieţii cresc de obicei până la vreo 22. Ştii cât am? 1.97. Şi e foaaaarte mişto.

| puppetmaster explică (pentru Gizăz):

Dar e naspa, adica sunt a doua cea mai inalta fata din clasa si sunt decat 4 baieti mai inalti ca mn....nu stiu nici eu de ce nu-mi convine, vreau doar sa nu mai cresc, atat....nu cer sa fiu mai scunda

| Gizăz a răspuns (pentru puppetmaster):

Eh, nu vezi avantajele pentru că eşti un copil. Las' că-ţi trece ţie. Preferai să ai 1.50? laughing

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru Gizăz):

No, Gizaz, tu ne cam veghezi din nori, a?

| puppetmaster explică (pentru Gizăz):

Nu stiu, dar nici 1.70

| puppetmaster explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Asa e, se cam baga man-ul asta rolling on the floor

| Gizăz a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Yes! 1.97, 25 de ani, 100 kg, sală de la 18 ani. Poftesc păcătoşii la mine. laughing)

| puppetmaster explică (pentru Gizăz):

1.70,58 kg, 14 ani si nu poftesc la tine cu toate ca-s o pacatoasa laughing

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru puppetmaster):

El asteapta pacatosii, nu pacatoasele, daca stii cum zic big grin

| Claudia333 a răspuns:

Nu ai ce sa faci