| hăă a întrebat:

Ce pot face la o petrecere acasa? Ajutati-ma! Nu am nici o idee!

Răspuns Câştigător
| DoOdO a răspuns:

Pai,iti chemi prietenii, iei bautura[muuultasmug] si va distrati.nu e asa de complicatlaughing

| hăă explică (pentru DoOdO):

Imi chem prietenii, dansam, mancam, bem... dar altfel de activitati thinking la asta m-am gandit si eu...

5 răspunsuri:
| Maximca a răspuns:

Eu as spune ce in primul rind trebuie sa ai multi invitati si va puteti juca dea kis sau brisi bafta sau la un film funy :d

| Ioana700 a răspuns (pentru Maximca):

Ce jocuri sunt alea kis si brisi? big grin

| Oximoron a răspuns:

Te distrezi! iti chemi prietenii la tine, suc, alcool, muzica, party people happy amenajezi si tu o masa frumos cu toate cele nu stiu o prajiturica chesti din astea intelegi? important e sa fie caterinca!

| Lexi98 a răspuns:

Buna! Pai in primul rand depinde de cati invitati ai ati putea sa va jucati adevar sau provocare si jocuri de carti cames sau cruce sunt cele mai funny sau va puteti uita la un film bun
Succes!happy