| Cristinna_8657 a întrebat:

Ce pot face(manca) pentru a-mi creste sanii? fara sa mananc porumb!(fara medicamente)

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai natura te poate înzestra!
Pa, pa.

| PrecioussGirl a răspuns:

Nu poti face nimic laughing.
daca vrei sani mari atunci silicoane altfel nu ai cum.winking
daca sar cunoaste ceva miraculos pentru marirea sanilor cu sigurantze toate femeile ar sti despre respectiva metoda si toate ar avea sanii mari.
ce intrebare...

| AliceHappyGirl a răspuns:

Tot ce poti sa faci este sa iti bagi silicoane.

| eL3cTr0 a răspuns:

Bea lapte.:]

| eL3cTr0 a răspuns:

@Bya esti informata cam prost.Acest "salsa" (sos) numit Tzatzichi este un sos grecesc ma rog.Si este alcatuit din Iaurt, usturoi, castravete si ulei de masline.Iti spun sigur pentru ca sunt in grecia de 5 ani lasa ce arata la noi la televizor si pe siteuri.Si iti zic eu ca de la aia nu iti cresc sanii.Crezi ca daca ar fi asa, grecoaicele nu ar avea sani ca braziliencele?

| eL3cTr0 a răspuns:

Bya! Tzatzichi este SOS G R E C E S C nu imi zice mie care stau de 5 ani aici ^^. Si as vrea sa te contrazic la faza cu "Grecoaicele nu mananca la fiecare masa" Ok bine fie ca tine dar ia zi-mi si mie cu ce te poate ajuta asta? Apa la tzatzichi nu pui IN NICI UN CAZ.Peace.

| GigglesToDay a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor iarbarolling on the floor nunu scuze pai ce sa mananci salate carne!

| Addiction a răspuns:

Salut. Poti incerca sa maninci varza. Am auzit ca ajuta. Succese:*

| corina_1184 a răspuns:

Am citit si eu toate raspunsurilewinking sunt de acord ca in niciun caza la tzatzici nu se pune apa si mai sunt de acord cu faptul ca nu o sa iti creasca sancii nici de la acest sos dar nici de la alt aliment. Se spune ca e vorba de mostenire, daca in familia ta toate femeile au sanii mici, e probabil ca si tu sa fii la fel...

| ANONIMtpu a răspuns:

Hai sa iti zic un mic secret :Braziliencele sa zicem ca ''sunt bine dotate'', stii dc? Pentru ca ele zilnic nu pot avea o masa fara tzatzici(si sub denumirea de salsa). Incearca sa mananci macar odata o mancare cu salsa si o sa vezi diferenta.Este alcatuit din iaurt,usturoi,marar, ulei e masline, etc. Ceau!

| ANONIMtpu a răspuns:

Nu sunt informata cam prost, tata meu vitreg a venit din spania cu 2 sticle de salsa,si ingreientele sunt:apa,iautrt,ulei e floarea soarelui,castraveti,ulei de masline,usturoi,etc.,tara de origine al salsei este Spania si se trimite in Grecia, Brazilia, si uneori si in Romania.Stiu,pentru ca matusa mea vitrega lucreaza acolo, la fabrica. Ceau!

| ANONIMtpu a răspuns:

Si am uitat grecoaicele nu mananca fiecare masa cu salsa, de asta.

| ANONIMtpu a răspuns:

Asa scrie la ingrediente, ce sa fac, sa schimb reteta?

| rainbowPinkColors a răspuns:

Fa exercitii multe, flotari! maseaza`ti sanii in fiecare zi cu apa rece timp de 10-15 min timp de cateva luni! mici eu nu am sani dar nu cont! o sa iti creasca, zi.mi si mie cati ani ai :*