| alexalx1234 a întrebat:

Ce pot face pentru a fi pe placul fetelor?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa fi frumos

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

Frumos nu cred ca sunt sad

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Fi calm ca nu esti singurul victor,cu toti avem frustrari,complexe, nu exista om care sa nu aiba, ma bucur ca recunosti asta, dar daca nu faci nimic in privinta asta, tot degeaba ti ai dat seama de asta

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

Asta e Instagram-ul meu https://www.instagram.com/vyctor.ird/. Te-am votat utilizatorul anului

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Sa isi lasi barba, sa porti tricou in rosu, sa isi faci o freza cool, zambeste in poze, sa bagi culturism

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Danke

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Sa nu fii necioplit si sa nu le fortezi simpatia. Fii cat de cat comunicativ si nu incerca glume daca crezi ca vor iesi stupide.

| IoanaDariaH a răspuns:

In calitate de fata mie imi plac baietii;
-sinceri
-cu minti deschise
-care sa me respecte

Fii tu insati crede-ma fetelor le plac baietii care nu se prefac pentru a impresiona.
P.S.Nu te lasa usor. Fetele vor o provocare