| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face pentru a putea ramane treaza cat mai mult noaptea asta? Vreau niste metode de a alunga somnul si chestii de facut big grin Sunt cu prietenul, un fost coleg si cea mai buna prietena.

Răspuns Câştigător
| Carmen100 a răspuns:

Pai ar fi trebuit sa dormi la pranz. Daca nu ai facut'o mananca niste ciocolata, niste cafea cu lapte sau cola si distrati'va! Daca te distrezi vei uita de somn happy

4 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

Bea coca-cola

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Cafea. coca-colawinking

| KiGtOgT a răspuns:

Bea cola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spala-te pe fata, iesi putin afara si trece somnul. Oricum daca va veti distra nu cred ca ti se va face semn.