| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face sa imi omor sau distrug o prietena pe care nu o mai sufar? URGENTTTT DAU FUNDA.

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Eu nu ştiu cum o poţi numi "prietenă" o persoană pe care nu o suporţi. Doar n-o mai băga în seamă...

| Numacunosc a răspuns:

Nu este nevoie sa o omori sau sa o distrugi!
Aceasta asa zisa'' prietena'' nu te merita.
Daca nu o suferi nu ii da atentie ca asa ii dai apa la moara..si poate continua si ea!
Si am patesc la fel cu un prieten, dar eu il consider un dusman pentru mine ..pe care nu-l bag in seama, deoarece asa il intarat si poate sa-mi faca mie rauwinking

| Titi_7923 a răspuns:

Mergi la un psiholog. Sunt sigur ca ai nevoie de tratament

| PedroStyle a răspuns:

Daca esti o maestra a computerelor poti sa o "distrugi" editand poze cu ea devil, ma refer la poze xxx, sau poti sa-i dai o bataie buna ca s`o tina minte! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Şi dacă,să zicem, tu o omori pe fata aceea, de tine ce se va alege?
Nu o mai suferi, bine dar nu mai te gandi la lucruri urâte aşa, rupe prietenia cu acea fată şi vezi-ţi de ale tale.
Titi_7923 are dreptate.Mergi la psiholog şi pune-i întrebarea asta, sigur îţi va spune cum să faci.

| Chelly007 a răspuns:

Heyyy, scuze pentru intrebarea asat stupida. sincer eu chiar n-am pus-o. am avut probleme cu parolele zilele astea si cred ca cineva chiar vrea sa-mi faca rau.